6 יתרונות של אידוי בגיל מבוגר

עם העיתונות הרעה והאזהרות המודגשות הקבועות, "מעשנים עלולים למות צעירים" על כל חפיסת סיגריות, קשה להתעלם וליהנות מזמן טוב של חום קריר מעישון. הצגת האידוי כחלופה משמעותית החזיקה בדעות שונות. יש הרואים בכך כלא שונה מעישון מקל סיגריה בעוד שאחרים טוענים שיש הבדל עצום בכך שהאיידוי בטוח ובריא יותר. מחקרים ומחקרים כדי להגדיר את התחומים האפורים ולספק הבחנה ברורה כמעט ואינם זמינים. כך. האם אתה מוותר על הרגל העישון שלך או על האובססיה החדשה שלך לקבל אדים רק בגלל חוסר הוודאות הזה? ברור שלא. במקום זאת, הדברים הבאים מתארים את היתרונות של vaping שנמצאו לאחר חיפוש בכתבי עת, חומרי עזר ומשאבים מהימנים. ששת היתרונות הללו של אידוי כוללים:

בקרת רמת ניקוטין

ניקוטין הוא המרכיב החיוני של סיגריות ומוצרי טבק שהופך את העישון למרגיע ומהנה. בדרך כלל, למותגים יקרים יותר של חברות לייצור סיגריות יש יותר מיליגרם של ניקוטין בתוך המוצרים שלהם. שליטה אפסית על כמות הניקוטין הנשאפת לגוף ונספגת במוח, מגבירה את הסיכוי להתמכרות. כשהפעולות של החומר המחקה דופמין זה בגוף גורמות לכל כך הרבה הנאה, זה לא ממש מוזר להתמכר לתחושה שהעישון משרה. זה המקום שבו בריאות הציבור הופכת מודאגת שכן התמכרות והסתמכות על הרגל משנה מוח עלולות להוביל לתוצאות קשות. עם זאת, אידוי שונה לגמרי. סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות משתמש במיץ אלקטרוני בעל דרגות שונות של רמות ניקוטין בהתאם לבחירתך. חלקם מגיעים עם רמות גבוהות יותר של ניקוטין, ויש אפילו מותגים שמכילים מעט או ללא ניקוטין. לכן, זה יחסית בטוח יותר מפני התמכרות מכיוון שיש לך את הכוח לבחור ולשלוט בכמה כימיקלים אתה שואף לגוף שלך. אם המטרה שלך היא להיפטר מהרגל עישון, סביר להניח כי אידוי תהיה הבחירה הטובה ביותר לעשות.

ללא ריח עישון רע

אף אחד לא נהנה מהריח המגעיל שמגיע מסיגריות, סיגרים ומוצרי טבק. זה בדרך כלל מצייר את התמונה של חוסר מקצועיות ולכלוך בבית הספר ובסביבה הארגונית. ריח הטבק נשאר זמן רב בבית, במכונית שלך. ואפילו על הבגדים שלך. לנסות למרוח מטהר אוויר ולהשתמש בניחוח כביסה כדי להיפטר מהריח הזה בכל פעם זה די מטריד ומאוד מאומץ. אידוי מפחית את הריח הזה ואינו משאיר את ריח הטבק החריף לאחר מכן. האדים שנוצרים כתוצאה מאיידוי הם בדרך כלל מתונים וקצרים. ואפים בטעם טבק אינם משאירים את הריח המתמשך של טבק שרוף. עם אידוי, אתה נהנה מהרגל של עישון מבלי להתמודד עם ההשלכות הקשות והארומה המרושעת המתמשכת.

בקרת פלט אדים

להגיע לעשן ולהיחנק מהנשיפה הראשונה שלך זו התחושה הכי מעצבנת אי פעם. אין שליטה על איך סיגריות שורפות. מכאן שאין שליטה על כמות האדים שאתה שואף בכל פעם. עטי Vape מיועדים לגדלים שונים של תרמילים. למכשירים הקטנים יותר יש נפח אדים נמוך ואתה יכול לשלוט בכמות האדים שאתה שואף. אם אתה רוצה להיות רודף ענן, קנה מכשיר עם נפח אדים גבוה יותר. הבחירה היא מטבעה שלך. ישנם עטי vape מאוד מתוחכמים המאפשרים גם התאמת זרימת האוויר והסליל. בהתאם לכמות האדים שאתה יכול להכניס פנימה, אתה יכול לבחור את עט הוואפ שלך בהתאם. מעשנים מתחילים ימצאו את זה מאוד אמין ורוב האנשים שלא יכולים לסבול את המשיכה הראשונה בלי להיחנק, עכשיו יש להם את הנוחות לבחור כמה אדים נכנסים לריאות שלהם.

טעמים מהנים ומגוונים

מיץ אלקטרוני הוא הדלק של עטי vape ומגיע במגוון טעמים. אם ההעדפה שלך היא שוקולד, אז קבל מיץ אלקטרוני בטעם שוקולד שמכה את התווים הנכונים וגורם לך לטעום כמו ממתק השוקולד האהוב עליך. בחירה זו של טעם מצויה ברוב החנויות והחנויות והיא מאוד נוחה. עם טעמים שונים של מיץ אלקטרוני. מקבלים את הסיפוק שניתן להקביל לעישון נרגילה כשנוח להם ללא המחיר הגבוה. אפשר גם להתאים אישית את הטעם שלך של מיץ אלקטרוני כך שיתאים למה שאתה אוהב לטעום. זה נהדר עבור אנשים עם אלרגיות מסוימות. זה לא רק תחנה אחת עם אידוי, אלא פרופיל טעמים גבוה ושביעות רצון מקסימלית.

עלות תועלת

עישון אולי לא נראה כהרגל יקר עם סיגריות זולות. אבל ככל שהאיכות והערך של מקל הסיגריה גבוהים יותר, כך הוא מתייקר. חפיסות סיגריות המשולמות על בסיס שבועי הן הדרך הכי פחות משתלמת לנהל הרגלי עישון. זה לא אותו דבר עם עטי vape. ישנם עטי vape זמינים בנקודות מחיר שונות בהתאם לתקציב של אחד. אם יש לך פחות כסף, אז עט vape זול ויעיל יספיק בדרך כלל. מיצים אלקטרוניים גם מחזיקים מעמד זמן רב ללא צורך להחליף או למלא מדי יום. עישון לא צריך לקחת חצי מהמשכורת שלך או להרוס את הסביבה. תלוי מה אתה רוצה והתקציב שיש לך, איבוד הוא דרך חסכונית יותר ליהנות מעישון.

בטיחות גבוהה יותר

ישנן מספר סיבות מדוע איבוד בטוח יותר מעישון. ראשית, מכיוון שאין כמעט בעירה, אידוי אינו מוביל לשאיפה של עשן מסוכן ביותר. במונחים מדעיים מובהקים יותר. אידוי אינו מייצר זפת ופחמן חד חמצני הידוע כגורם נזק עם סיגריות רגילות. כמו כן, בגלל שיש שליטה על רמת הניקוטין, קל יותר לנהל התמכרויות עם עט וואפ. הריח המגעיל שנמחק על ידי אידוי שומר על הסביבה ידידותית ותורמת למי שאינו מעשן.

סיכום

בקיצור, אידוי יוצר סביבה בטוחה וטובה יותר ליהנות כראוי מעישון ומהטעמים של מוצרי טבק ללא השפעות ארוכות טווח. שמור על האור בוער עם עט ויפ נוח שהוא חסכוני, ניתן להסתרה בקלות ומהנה לשימוש. הגן על הריאות שלך תוך כדי כיף עם עטי vape. אנו מקווים שמצאת מאמר זה מועיל.

vaping
ניווט מהיר בכתבה

ניתן להכניס פרטים ולקבל ייעוץ והכוונה ללא עלות